Pro rok 2017 plánujeme nákup nového vozidla Scania, které posílí náš autopark. Díky této posile v podobně výkonného automobilu budeme moci ještě více vylepšit služby vůči zákazníkovi a především pak zajistíme dopravu kamkoliv v dosahu. Již nyní je náš autopark kvalitně vybavený, ovšem s novou Scanií se posuneme zase o level výše. Budeme zvládat dopravu na více míst a samozřejmě se také urychlí jednotlivé práce. Nákladní automobil Scania bude sloužit především k přepravě sypkých materiálů, jako jsou štěpka, kůra, třísky nebo jiný odpad z pil a závodů na zpracování dřeva. 

Společně s novým vozem Scania plánujeme také pořízení další posuvné podlahy Walkingfloor Knapen. Tento nákup by měl být realizován rovněž v roce 2017 a slibujeme si od něj jak vylepšení našich služeb vůči zákazníkovi, tak také zkvalitnění logistiky. Nová posuvná podlaha Walkingfloor Knapen usnadní vykládku sypkých materiál a díky tomuto šikovnému zařízení nebudete muset řešit často problematické vyklápění korby. S posuvnou podlahou Knapen, která je určena pro nákladní vozy, probíhá vše komfortně, hodí se k přepravě odpadů z pil a dřevěných produktů, jako jsou štěpka, kůrovka, hrabanka nebo třísky. 

Zabýváme se obchodem s biomasou a našim klientům nabízíme možnost dopravy až na místo určení. Při dopravě biomasy využíváme kvalitní stroje a také speciální pohyblivou podlahu Walkingfloor, díky níž je nakládka i vykládka jednodušší. Obchodujeme s kůrou, štěpkou, pilinami a jinými odpady z pil.

Číst dál...